Gökova 'da Bir Rüya …

NEREDEYİZ

OSMANLI KONAKLARI GÖKOVA Muğla ile Marmaris’in tam ortasında Gökova Körfezinin başladığı noktada,300 yıllık bir çam ormanının hemen  yanında ve  Gökçe Köyünde. Gökçe Köyü Türkiye’de kendi plajına sahip ender köylerden biri. OSMANLI KONAKLARI Villa Market ve Restaurantlara 500 metre, Deniz kenarına(Doğal Plaj’a) 5 dakika., Akyaka’ya(Plaj,Restaurant) 10 dakika, Marmarise 20 dakika Muğla’ya 25 dakika, Köyceğiz gölüne 20 dakika,Dalaman Havaalanına 75km, Göcek’e 80km, Datça’ya 93 km, Fethiye’ye 104km, Bodrum’a 130km, Pamukkale’ye 177 km ve İzmir’e 243km. uzaklıktadır. Yaz sezonu süresince hergün Akyaka yada Çamlı Köyünden Cleopatra Adası’na gezi yapmak yada civardaki koylara yapılan Mavi Turlara katılmak ayrıca Marmaristen yapılan günübirlik turlara katılmak mümkündür.

ULAŞIM

OSMANLI KONAKLARI GÖKOVA Dalaman Havaalanına 45dakika uzaklıktadır ve  İstanbul, Ankara, İzmir Havaalanlarından Türk Havayollarının ve diğer havayolu şirketlerinin  tarifeli seferleri vardır.

Havaalanından Marmaris’e Havaş servisi mevcuttur. Otobüsteki görevliye Gökova kavşağından sonra Gökçe Köyü’nde inmek istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Köye vardığınızda servis  aracımız sizi karşılayacaktır.

Marmaris’e Türkiye’nin her yanından her gün sefer düzenleyen  otobüs firmaları vardır. Otobüsteki görevliye Gökova kavşağından sonra Gökçe Köyü’nde inmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.Köye vardığınızda servis  aracımız sizi karşılayacaktır.

Kendi arabanızla seyahat edecekseniz Gökova kavşağından Marmaris istikametine döndükten 2 km sonra Gökçe Köyüne varmış olacaksınız. Köye vardığınızda görevli personelimiz sizleri karşılayacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s